ÖNCÜL FOTOĞRAF SEVERLERLE BULUŞACAK.

ÖNCÜL FOTOĞRAF SEVERLERLE BULUŞACAK.
157 views
14 Ocak 2020 - 0:29

Ünlü Çorumlu Fotoğrafçı A. Agâh Öncül “Kentsel Ölüşüm” isimli fotoğraf gösterisi ve söyleşisi ile 17 Ocak’ta İstanbul Fotoğraf ve Sinema Amatörleri Derneği – İFSAK da sanat ve fotoğraf severler ile buluşacak.

Öncül, Çalışmada kentsel dönüşümün mahalleden başlayan ve şehrin tüm dokusunu, manzarasını değiştiren sonuçları gösterilmektedir. Ses ve gürültü üzerine eklenen, sonu gelmeyen dikey konutlaşmanın bunalımı yansıtılmaktadır. İstanbul Beyoğlu’na yolu düşen tüm hemşehrilerimiz ve sanatseverler davetlidir” ifadelerine yer verdi.

Fotoğrafçılığa Çorum insanını ve sokaklarını kareleyerek başlayan, 50 nin üzerinde söyleşi gösteri ve sergi performansı olan, ulusal ve uluslararası dergi, gazete gibi yayınlarda fotoğraf, gezi ve sanat üzerine 100 ü aşkın yazı, yorum ve makalesi yayınlanan Öncül’ün iki kitabı basılmış ve National Geographic Türkiye 2015 Ağustos özel yayın son 5 yılın en iyi fotoğrafçıları arasında yer almıştır.

A. AGAH ÖNCÜL
REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.