VALİ ÇİFTÇİ VE BAŞKAN AŞGIN GAZETECİLERLERLE BULUŞTU

VALİ ÇİFTÇİ VE BAŞKAN AŞGIN GAZETECİLERLERLE BULUŞTU
193 views
12 Ocak 2020 - 11:40

Vali ve Başkan Gazetecilerle

Çorum Valisi Vali Mustafa Çiftçi ve Belediye Başkanı Halil İbrahim Aşgın, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nde basın mensuplarıyla bir araya geldi.
10 Ocak’ın aynı zamanda İdareciler Günü olduğunu hatırlatan Vali Mustafa Çiftçi, her iki meslek mensuplarının gece-gündüz demeden hizmet etmeye çalıştığını söyledi. Çiftçi, gazetecilik basın etik ilkelerine uygun şekilde yapıldığında kıymetli bir meslek olduğunun altını çizerek, gazetecilerin halkın gözü kulağı olduğunu ifade etti.
Belediye Başkanı Halil İbrahim Aşgın, gazetecilerin tarihe not düştüğünü bir şekilde geleceğe de yön verdiğini dile getirerek, “Yapılan her haberde topluma faydayı, memleketin hayrını, iyliğini düşünmeliyiz. Çünkü bu işin vebal ve sorumluluğu var. Çorum’da iktidarın tüm kademeler güzel bir birliktelik ve uyum yakaladı. Medyanın desteğine ihtiyaç var. Yoksa şehrin önünü açamayız. Medya gücünü hayra kullanmalı” dedi.
Programda Belediye Başkan Yardımcıları Lemzi Çöplü, Zübeyir Tuncel ve Turhan Candan, Çorum Valiliği Basın Ve Halkla İlişkiler Müdürü Mehmet Çelik ve gazeteciler hazır bulundu.(İHA)

ÇORUM VALİSİ VALİ MUSTAFA ÇİFTÇİ VE BELEDİYE BAŞKANI HALİL İBRAHİM AŞGIN, 10 OCAK ÇALIŞAN GAZETECİLER GÜNÜ’NDE BASIN MENSUPLARIYLA BİR ARAYA GELDİ. (İHA/ÇORUM-İHA) Çorum Valisi Vali Mustafa Çiftçi ve Belediye Başkanı Halil İbrahim Aşgın, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nde basın mensuplarıyla bir araya geldi.
REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.