BAŞKAN AŞKIN’DAN KİTAP OKUMA KAMPANYASINA TAM DESTEK

BAŞKAN AŞKIN’DAN KİTAP OKUMA KAMPANYASINA TAM DESTEK
176 views
25 Mart 2020 - 10:46

Çorum Belediye Başkanı Halil İbrahim Aşgın,evde kal kitap oku seferberliğine desteğini devam ettiriyor.

Fatih Sultan Mehmet İlkokulu izcileri (Hitit İzcilik Kulübü), İzci Düşünce Günü nedeniyle başlattıkları kitap bağışı kampanyası kapsamında Hitit Üniversitesi Erol Olçok Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimi Prof.Dr. Mesut Sezikli ve Belediye Başkanı Halil İbrahim Aşgın’ı ziyaret etti.

Başkan Aşgın’dan öğrencilerin kitap kampanyasına destek

Kampanya hakkında bilgi veren Hitit İzcilik Kulübü Başkanı İzci Lideri Erden Özer, Yalova’da kurulan Şehit Muhammed İslam Altuğ Kütüphanesine destek vermek amacıyla Çornum’da bir kampanya başlattıklarını dile getirdi. 

Belediye Başkanı Aşgın da, izcilerin kampanyasını gönülden desteklediğini, belediye olarak bu kampanyaya önemli miktarda kitap bağışında bulunacaklarını dile getirdi.

Bağışlanan kitaplarının 23 Nisan 2020 tarihinde kütüphaneye ulaştırılacağı ifade edilerek kampanyaya destek vermek isteyen kitap dostu ve hayırseverlerin kitap bağışlarını Fatih Sultan Mehmet İlkokulu’na ulaştırmaları istendi. 

REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.