“HIZLI TREN MECİTÖZÜ’NDEN GEÇMELİ”

“HIZLI TREN MECİTÖZÜ’NDEN GEÇMELİ”
355 views
16 Mart 2020 - 0:31

Çorum’un tanınmış ve sevilen simalarından Ahmet Yüksel Bellek ” Çorum -Samsun Hızlı Tren Güzergahı Mecitözü’nden geçerse ilçe hızla büyür ve kalkınır.” dedi.

Bir dizi incelemelerde bulunmak üzere bugün Çorum’a gelen Ulaştırma ve Alt yapı Bakanı Mehmet Cahit Turhan’ın hızlı tren ve Çorum Havalanı ile ilgili sevindirici müjdelerinin ardından,açıklamalarda bulunan Ahmet Yüksel Bellek,Çorum’a en yakın ilçelerden olan Mecitözü’nün sürekli göç verdiğini,hızlı tren güzergahının Mecitözü’nden geçmesi halinde ilçenin kalkınarak, bir tarım kenti olacağını ve göç alır hale geleceğini söyledi.Çorum’un bulunduğu konum itibariyle Doğu-Batı,Kuzey-Güney akışında önemli bir yere sahip olduğunu ifade eden Bellek,Güney çevre yolunun hayata geçirilmesiyle Mecitözü ile birlikte Çorum’un sanayi,turizm ve tarım alanında dahada ivme kazanacağını,başta Bahabey Caddesi olmak üzere,Küçük Sanayi Sitesi ve Mimar Sinan semtlerininde daha da gelişeceğini ifade etti.

REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.