TOKGÖZ ” CHP’Yİ YERELDE VE GENELDE İKTİDAR YAPACAĞIZ”

TOKGÖZ ” CHP’Yİ YERELDE VE GENELDE İKTİDAR YAPACAĞIZ”
185 views
02 Şubat 2020 - 15:27

Tokgöz mazbatayı aldı, gözler İl’de… CHP Merkez İlçe Başkanı Ulaş Tokgöz mazbatayı alırken, gözler il başkanlığı seçimlerine çevrildi. 26 Ocak Pazar günü Devlet Tiyatrosu Salonu’nda gerçekleştirilen kongrede CHP Çorum Merkez İlçe Başkanı seçilen Ulaş Tokgöz ve ekibi, İlçe Seçim Kurulu’ndan mazbatasını aldı.

GÖZLER İL BAŞKANLIĞI SEÇİMİNDE

Öte yandan CHP İl Başkanlığı seçimler 23 Şubat 2020 Pazar günü saat 10.00’da Devlet Tyatro Salonu’nda gerçekleştrlecek. Seçimlerde İl Başkanlığına Hasan Eray Tüfekçi ile Mehmet Tahtasız resmen aday. Feridun Ayvazoğlu’nun ism de kulslerde konuşuluyor. CHP’de Merkez İlçe Başkanlığını Ulaş Tokgöz’ün kazanmasının ardından CHP kulislerinde Mehmet Tahtasız’ın l başkanlığında iddalı duruma geldği yorumlarına neden oluyor.

MAZBATA TÖRENİNE YOĞUN KATILIM

CHP Merkez İlçe Başkanlığı’na seçlen Ulaş Tokgöz’ün mazbata törennde İl Başkanı Hasan Eray Tüfekçi, Merkez İlçe eski Başkanı İsmal Kalender, İl Genel Meclisi Grup Başkanvekli Yıldız Bek, Belediye Meclsi Grup Başkanvekli Tuncay Yılmaz, ADD Çorum Şube Başkanı Uğur Demirer, yeni ve eski merkez lçe yönetim kurulu üyeleri ile çok sayıda partli katıldı. Mazbatasını aldıktan sonra kısa bir açıklama yapan CHP Merkez İlçe Başkanı Ulaş Tokgöz, parti içi demokrasnn vazgeçilmez olan seçmlerin büyük br olgunluk içersnde yapıldığını belirterek, “Bundan sonra tek br amacımız var o da CHP’y yerelde ve genelde iktdar yapmak” dedi.

CHP’DE DEVİR-TESLİM TÖRENİ

Geçtiğmiz hafta sonu yapılan kongrede Merkez İlçe Başkanlığı’na seçilen Ulaş Tokgöz, mazbatasını aldıktan sonra parti binası Kemal Kılıçdaroğlu Toplantı Salonu’nda düzenlenen devir-teslim töreniyle birlikte görevine resmen başlamış oldu. İl Başkanı Hasan Eray Tüfekçi İl Genel Meclis Grup Başkanvekili Yıldız Bek, Belediye Meclis Grup Başkanvekili Tuncay Yılmaz ve çok sayıda partilinin hazır bulunduğu törende konuşan Merkez İlçe eski Başkanı İsmail Kalender, CHP’de bir bayrak değişimi yaşandığını ifade ederek, “Ulaş Tokgöz ve ekibi bu bayrağı daha da ileriye taşıyacaktır. Bugünkü devir teslim yeni bir başlangıçtır” dedi. CHP Merkez İlçe Başkanı Ulaş Tokgöz ise CHP’de sadece isimlerin değiştiğini , davanın ise devam ettiğini kaydederek, “Bu zamana kadar emeği geçen tüm partililerime , İsmail Kalender’e, İl Başkanımıza ve CHP’li yol arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. Hak-hukuk ve adalet mücadelemiz devam edecek” ifadelerini kullandı. İl Başkanı Hasan Eray Tüfekçi de, 13 ilçe kongresinin tamamlandığını söyleyerek, İl Kongresi’nin ise 23 Şubat’ta toplanacağını söyledi. Tüfekçi, Çorum Merkez İlçe Başkanlığı’na seçilen Ulaş Tokgöz ve ekibine teşekkür etti. Yapılan konuşmaların ardından İsmail Kalender, parti anahtarını ve defterlerini Ulaş Tokgöz’e devretti.

REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.